mobilne www

WP na telefon

WP na telefon

WP to jedna z najpopularniejszych w Polsce, mobilna wersja portalu, przystosowana do wygodnego przeglądania w urządzeniach mobilnych.


Wystarczy, że wpiszesz adres WP w przeglądarce internetowej telefonu, by cieszyć się informacjami z serwisów: Wiadomości, Sport, Biznes, Moto, Tech, Film, Muzyka i wielu innych.
W ten sam sposób możesz korzystać z mobilnej Poczty WP
Dla kogo?
Dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodny i szybki dostęp do najświeższych informacji z kraju i ze świata oraz Poczty WP, a nie posiadają w danej chwili dostępu do komputera. Wersja mobilna WP działa w każdym telefonie komórkowym z dostępem do Internetu.

Ile to kosztuje?
WP nie pobiera żadnych opłat za przeglądanie stron w wersji mobilnej. Zapłacisz jedynie za przesłane kilobajty, zgodnie z cennikiem operatora Twojej sieci komórkowej. Surfowanie po stronach mobilnych WP jest szybkie, a transfer danych – a co za tym idzie też i koszty – ograniczone do minimum.

Jeżeli posiadasz telefon w sieci Orange, aktywuj pakiet Orange World za 10 zł miesięcznie i korzystaj z nieograniczonego dostępu do wybranych serwisów internetowych – w tym WP.PL.

Jak aktywować Internet w telefonie?
Nie masz jeszcze Internetu w telefonie? To nic trudnego! Skonfiguruj ustawienia telefonu i korzystaj z WP w komórce. Pomoc w konfiguracji połączenia internetowego w telefonie uzyskasz dzwoniąc do biura obsługi klienta lub na stronach operatora: Orange, T-Mobile, Plus czy Play.

WP to również bezpłatne aplikacje na Androida, iPhone'a, Windows Phone i Symbiana


Podziel się

najpopularniejsze aplikacje WP.PL

zobacz wszystkie nasze aplikacje